Uitnodiging ALV voorjaar 2026
|
Voorjaarstraining 19 april 2026

Het voorjaar komt eraan en dat betekent: tijd om weer volop te trainen en de puntjes op de i te zetten. De KNHSVV voorjaarstraining wordt dit jaar wederom georganiseerd rondom de voorjaars-ALV, zodat je sportief aan het seizoen kunt beginnen.
Tijdens de trainingen werk je in groepen aan je techniek, kracht, plicht en kür, onder begeleiding van enthousiaste en ervaren trainers.
De volgende trainers hebben hun deelname al bevestigd: Maureen Hekert, Stefan Oostdijk en Meta Jans. Daarnaast verzorgt Sandra Jansen de paardtraining voor voltigeur en longeurs en is er een unieke kans om met je eigen paard deel te nemen aan de schriktraining “Samen Sterk” onder begeleiding van Manon Swanenburg. Bij de schriktraining kunnen twee combinaties per uur deelnemen.
Je kunt je aanmelden voor:
• Blok 1: 09:30 – 12:15
• Blok 2: 14:15 – 17:00
• Beide blokken
Daarnaast kun je je apart inschrijven voor de paardtraining en de schriktraining.
💰 Kosten: €15 p.p. per blok/training
Locatie: De Beek 125, Ermelo
Wil jij je skills verbeteren, nieuwe dingen leren en samen een sportieve dag beleven?
Schrijf je dan snel in via KNHS VV voorjaarstraining 19 april – Formulier invullen, want vol = vol!